O salonie

STUDIO URODY MONIKA to gabinet kosmetyczny, który łączy w sobie profesjonalizm, doświadczenie zawodowe i wysoką jakość wykonywanych usług. Oferta zabiegowa skierowana jest zarówno do Pań jak i Panów. W trosce o państwa komfort pracujemy na profesjonalnych kosmetykach  marek wiodących firm CLARENA I ARKANA.
Wysokiej klasy specjalistyczny kombajn kosmetyczny ARKANA pozwala na wykonanie zabiegów mikrodermabrazji diamentowej, mezoterapii bezigłowej , peelingu kawitacyjnego i sonoforezy, a także fal radiowych RF+ laser biostymulujący. Zabiegi dostosowujemy do indywidualnych państwa  potrzeb, tak aby uzyskać oczekiwane efekty, które zaspokoją najbardziej wymagających klientów.
Ofertę zabiegową stale wzbogacamy o nowe , skuteczne w pełni profesjonalne zabiegi. Aby sprostać państwa oczekiwaniom nieustannie uczestniczymy w szkoleniach i pokazach kosmetycznych , podnosząc swoje kwalifikację i umiejętności.
Przyjemna atmosfera , certyfikowany wysokiej jakości sprzęt zabiegowy, bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegów to zalety naszego gabinetu STUDIO URODY MONIKA.

Profesjonalnie wykonane zabiegi pielęgnacyjne w miłej atmosferze, przy dźwiękach kojącej muzyki to dla państwa czas odprężenia i relaksu.