ZABIEGI PIELĘGNACYJNE DŁONI I STÓP

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE DŁONI I STÓP

Zadbane paznokcie, dłonie i stopy to wizytówka każdej eleganckiej kobiety i dbającego o siebie mężczyzny.
Profesjonalnie wykonany manicure i pedicure przy użyciu nowoczesnej frezarki zapewni doskonałe  efekty. Odpowiednia pielęgnacja dłoni i stóp pozwoli na długotrwały zadowalający ich wygląd. W STUDIO URODY MONIKA wykonujemy manicure tradycyjny zakończony malowaniem paznokci       wytrzymałym lakierem. Polecamy również trwały manicure hybrydowy tzw. lakierożel, który nada paznokciom wysoki połysk i pozwoli cieszyć się tak pomalowanymi paznokciami przez długi czas. Kolejna propozycja to manicure japoński czyli kuracja wzmacniająca naturalne paznokcie. Efektem   kuracji jest zdrowa, twarda i błyszcząca płytka paznokciowa. Ten unikatowy manicure zapewnia wprowadzenie i dostarczenie, wymagającej wzmocnienia płytce paznokcia naturalnych składników: wit. A ,E ,H , prowitaminę B5, wosk pszczeli oraz krzemionkę.
Pedicure wykonywany jest przy pomocy profesjonalnej podologicznej frezarki, dzięki której zabieg wykonywany jest bezboleśnie i niezwykle dokładnie.
W celu uzupełnienia oferty pielęgnacyjnej dłoni i paznokci proponujemy i polecamy zabieg parafinowy. Jest to doskonały sposób na posiadanie pięknych , nawilżonych , wygładzonych dłoni i oczywiście wzmocnionych paznokci.

OFERTA ZABIEGÓW

  • MANICURE TRADYCYJNY
  • MANICURE JAPOŃSKI
  • MANICURE HYBRYDOWY
  • PEDICURE
  • PEDICURE HYBRYDOWY
  • ZABIEG PARAFINOWY